• Mesai Saatlerimiz

    07:00 - 24:00

  • Müşteri Temsilcimiz

    0 (543) 974 65 39

  • WhatsApp Destek

    0 (543) 974 65 39

BİZE ULAŞIN

BİZE ULAŞIN

 Kurumsal

Daha temiz bir dünya için..

Serdil Temizlik, anlık ve sürekli hizmet ihtiyaçlarınıza ileri teknolojiyi kullanarak cevap verir. Hizmetlerimizin çağdaş, güvenli, süratli ve verimli bir şekilde yerine getirilmesine yönelik hedeflerimizi müşteri beklentileri göz önünde bulundurarak çalışanlarımızın katılımı ile belirlemek, müşterilerimizin asıl işlerine zaman ayırmalarını sağlamak ve kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirerek kuruluşumuzu geleceğe taşımaktır.

Serdil Temizlik, işe başlamadan önce müşterilerimizle beraber ihtiyaçlarını beklentilerini anlar, uygun çözüm alternatiflerini müşterimizin onayına sunar.

Ölçülebilir yüksek profile sahip aynı hedefi paylaşan personel ile çalışırız.

Personellerimizi müşteri memnuniyeti ve hizmet operasyonu konusunda devamlı eğitilerek; ev temizliği, inşaat sonrası temizlik, ofis temizliği, iş yeri temizliği, villa temizliği, halı yıkama, dezenfeksiyon gibi bir çok konuda hizmet veriyoruz. Temizlik işlerinde görev alan personellerimizin tamamını yetiştiriyoruz. Uzmanlık alanına göre temizlik personeli yetiştirerek alacağınız hizmette profesyonel olan kişilerle çalışmanızı sağlıyoruz.